3,8 mln naszych klientów nie może się mylić!

Klikasz i jedziesz. Zamawiasz samochód w Warszawie, Wrocławiu lub w Trójmieście i płacisz przez aplikację. Możesz wybrać hybrydowy samochód taxi i zapłacić za przejechane kilometry albo czarnego Mercedesa, w którym z góry wiesz ile zapłacisz za przejazd. Ty decydujesz, czym podróżujesz. Jeździmy tylko nowymi samochodami. Zobacz jak jesteśmy napędzani technologią.

sprawdź

Zostań kierowcą. Przesiądź się do czegoś lepszego!

Czekamy na Ciebie! Oferujemy najlepsze, elastyczne warunki współpracy, opiekę medyczną i prestiżowe, nowe samochody. Jeżeli nie masz licencji, pomożemy Ci ją uzyskać i zaproponujemy pracę od zaraz. Obsługujemy 100 tys. zleceń miesięcznie! 80 proc. zleceń pochodzi z naszej aplikacji mobilnej.

sprawdź

Biznes wybrał nas! Jeżeli trzeba zrobić wrażenie, zamawiasz EcoCar.

EcoCar zmienia się w kierunku firmy napędzanej technologią. Podpisz z nami umowę o stałej współpracy. Otrzymasz pełny monitoring przejazdów pracowniczych on-line oraz kompletną ewidencję wykorzystanych zleceń. Wszystko widzisz w swojej aplikacji. Nasz intuicyjny system daje nieograniczone możliwości generowania raportów, dokumentujących historię kursów. Dajemy limit kredytowy na przejazdy i jedną fakturę na koniec miesiąca. Zamawiaj tylko nowe samochody przez aplikację lub telecentrum 123456789.

301-307-1207

Poznaj naszą aplikację. Dajemy 5% na start i na zawsze!

Zamawiaj przez aplikację, płać przez aplikację. Dołącz do programu lojalnościowego EcoRabaty i korzystaj ze zniżek. 5% na start i codziennie więcej. Co nowego? Personalizuj kogut EcoCar Taxi w aplikacji i zamawiaj samochód na przyszłość. Organizuj sobie czas z EcoCar.

6786048819
6188019023 App store

Magazyn Ecocar

Zaufali nam

Mówią o nas